Apartamenty-hiszpania.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Ciudad Quesada

Co musisz wiedzieć o Ciudad Quesada?

Ciudad Quesada znane jest ze słonecznych piaszczystych plaż, sennych popołudni i przepysznych lokalnych potraw. Miejsce to może się także poszczycić spektakularnym pasmem górskim. Duże tętniące życiem miasto Torrevieja znajduje się tylko dziesięć kilometrów stąd.

Mieście Quesada można znaleźć niezliczone a liczbę sklepów, barów restauracji pól golfowych oraz park wodny. Lotnisko Alicante i Murcji znajdują się zaledwie 50 km stąd, a plaża znajduje się jedynie 10 minut jazdy. W miejscowości odnajdą się także zapaleni golfiarze. W mieście znajduje się kilka profesjonalnych pól golfowych Villamartin, Las Ramblas i Campoamar. Jeżeli taka rozrywka nie jest dla was, możecie wybrać się do lokalnego parku wodnego, w Torrevieja bądź odwiedzić sklepiki, które otwarte są codziennie w czasie letnich miesięcy.

Ciudad Quesada

źródło: no.tripadvisor.com

Dodatkowo występuje tu bogactwo fauny i flory, zwłaszcza flamingów i innych zwierząt, które zamieszkują słone jeziora. Obszar ten może się pochwalić tytułem drugiego najzdrowszego miejsca na świecie, głównie z powodu słonej wody. Jedna z największych atrakcji turystycznych Torrevieja jest różnorodność rozrywki dla rodzin i młodzieży. Znajdziemy tutaj także ponad sto barów nocnych, większość z nich skoncentrowana jest w tzw. El Baluarte, w dzielnicy La Punta, która stała się jedną z większych atrakcji dla tysięcy ludzi z całego świata.

Ciudad Quesada

Wcześniejszy post

Następny post