Apartamenty-hiszpania.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

plaża Cala del Marco

Plaże w Alicante na które można się wybrać z psem

Planując wakacje z psem, musimy zastanowić się, na jakie plaże możemy wybrać się z naszym pupilem. Sprawdźcie najpopularniejsze plaże w Alicante i okolicy, gdzie wy i wasz pies będziecie mile widziani.

Cala del Marco

plaża Cala del Marco

źródło: elpais.com

Jest to plaża dla psów w prowincji Alicante. Plaża ta jest otwarta przez cały rok, dlatego możemy się tam wybrać, kiedy tylko chcemy. Jest to mała plaża ze żwiru, kamieni i głazów, nawet w trakcie sezonu nie ma dużego oblężenia, dlatego świetnie nadaje się, aby wybrać się na nią z psem.

Ważne! Na każdej plaży jesteście odpowiedzialni za Waszych pupili, pamiętajcie, że musicie dbać, aby byli bezpieczni oraz osoby wokół nich także. Nie możecie także zapomnieć o sprzątaniu po nim.

El Campello

plaża z psem

źródło: costa-news.com

Plaża ma 3300 metrów długości oraz około 80 metrów szerokości. W odróżnieniu od innych plaż piasek nie jest tak jasny. Jednak plaża nadal ma odznaczenie Niebieskiej Flagi. Plaża znajduje się blisko centrum miasta. Dostęp do niej jest łatwy z każdej strony dzięki komunikacji publicznej.

Plaża Agua Amarga

Plaże w Alicante na które można się wybrać z psem

źródło: redcanina.es

Plaża ta znajduje się na obrzeżach stolicy pomiędzy Alicante a Urbanowa. Jest to kolejna plaża, na którą możemy wybrać się z naszym pupilem. Wzdłuż plaży możemy znaleźć przeróżne usługi dla naszych psów w tym dozowniki z ekologicznymi woreczkami i specjalistyczne kioski z jednorazowymi miskami na wodę, czy jedzenie.

Escollera Norte

plaża pies

źródło: playas-valencia.com

Jest to mała plaża położona w mieście Denia przy porcie. W 2016 roku, kiedy plaża została otwarta, nie mogła się pochwalić dużą czystością. Jeżeli wybierzecie się tam w tym roku dajcie znać, czy warto ją odwiedzić!

pies na plażypies plażaplaża z psemPlaże w Alicante

Wcześniejszy post

Następny post