Apartamenty-hiszpania.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

samochód

Czy blablacar będzie nadal działał w Hiszpanii?

Każdy z nas wyjeżdżając w podróż kombinuje, żeby było jak najtaniej, bezpiecznie i szybko. Niektóre serwisy działają po to, żeby ulżyć podróżującym, jednak kraje turystyczne nie zawsze stawiają wygodę podróżnika na pierwszym miejscu.

Usługi świadczone przez stronę internetową Blablacar zostały zaskarżone przed sądem. Dzięki tej stronie internetowej, można było się dogadać z osobą, która wybiera się w jakieś miejsce swoim samochodem, ma wolne miejsca i byłaby skłonna zabrać dodatkowe osoby za niewielką cenę. Jest to ekonomiczne i ekologiczne. Ten portal umożliwia zaoszczędzenie na podróży. Jednak nie wszystkim się to podoba.

autko

Przeciwni takiej inicjatywie są Hiszpańscy przewoźnicy autobusowi. O tym, czy serwis będzie dalej funkcjonował zadecyduje sąd.

Ten portal stanowi konkurencję nie tylko dla linii autobusowych. Nasze Ministerstwo Finansów również ma się przyjrzeć z bliska funkcjonowaniu tej aplikacji. Są podejrzenia, że zbyt wiele osób na tym zarabia. Zastanawiają się, czy nie powinni tego opodatkować.

A Ty jakie masz zdanie na ten temat?

Blablacarpodróżowanie po Hiszpanii

Wcześniejszy post

Następny post