Apartamenty-hiszpania.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

1

Kupujemy dom w Hiszpanii  

Ten kraj ma swój cudowny klimat. To dlatego zdecydowałam się na zakup domu w Hiszpanii.Wszystko zaczęło się od tego jak wraz z przyjaciółmi wyjechaliśmy na pierwsze zagraniczne wakacje. Oczywiście zanim ustaliliśmy miejsce, do którego chcemy jechać omal się nie pokłóciliśmy. W końcu wygrała Hiszpania. Wszyscy chcieli odpocząć w gorącym kraju, na piaszczystych plażach.

Przez okres tamtejszych wakacji zakochałam się w tym kraju. Oprócz pięknych krajobrazów spodobała mi się mentalność Hiszpanów. Dlatego zrodziła się we mnie potrzeba corocznych wyjazdów w te tereny. Po kilku latach wynajmowania mieszkań na okres wakacji w mojej głowie zaświtał pomysł kupna mieszkania w Hiszpanii. Zaczęłam rozważać wszelkie za i przeciw. Po długim rozmyślaniu, wybrałam się do odpowiedniego biura nieruchomości by nabyć na własność przysłowiowe cztery kąty.

domy nocą

W mojej inwestycji, bo tak to można nazwać widziałam wiele plusów.

Za zakupem mieszkania przemawiało to, że w każdej chwili w roku mogę jechać do Hiszpanii na wakacje i nie muszę szukać odpowiedniego lokum bo już będzie na mnie czekać. Ja nie lubię jesiennej pogody i mroźnej zimy, dlatego najlepszym dla mnie rozwiązaniem jest przezimowanie w Hiszpanii najgorszej pogody.

Kolejnym argumentem była możliwość zarobienia dodatkowej gotówki na wynajmie. Posiadając mieszkanie w Hiszpanii wiele znajomych wyjeżdżających tam na wakacje, odezwało się z zapytaniem czy mogą wynająć mieszkanie na dany okres czasu. Kiedy mnie tam nie ma, mieszkanie stoi puste a jak je wynajmuję, oczywistym jest, że zaczynam na tym zarabiać. Znajomi polecają moje mieszkanko innym znajomym i wszystko się kręci. Oczywiście wszystko jest załatwiane zgodnie z prawem J.

Kupując mieszkanie w tym okresie można zarobić na sprzedaży w przyszłości. Ceny nieruchomości wciąż idą w górę. Trzeba tylko wyczuć odpowiedni moment kiedy je sprzedać.

Zakup mieszkania to dobry pomysł na zainwestowanie swoich pieniędzy. W tych czasach najbardziej opłacalne są inwestycje w nieruchomości w Hiszpanii.

Cieszę się z zakupu mieszkania w Hiszpanii bo w każdej chwili mogę tam wyjechać i naładować swoje baterie gorącym słońcem.

dom wakacyjnywakacje

Wcześniejszy post

Następny post

Comments

  1. Piotr 6 lutego 2015 - 19:18

    I miałaś racje! Inwestowanie w nieruchomości w Hiszpanii to bardzo dobre ulokowanie pieniędzy. Ja też inwestuje w tym kraju. Nie dość, że mam swój dom to jeszcze mogę jechać na słoneczne wakacje kiedy tylko zechcę 🙂
    Pozdrawiam

Comments are closed.