Apartamenty-hiszpania.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Czy można kupić dom w Hiszpanii za przysłowiowe grosze?

We współczesnym świecie większość osób jeśli tylko ma pieniądze kupuje np. dom w innym mieście bądź kraju. Postępujemy tak, ponieważ inwestycja w kupno domu to dobre rozwiązanie. W przyszłości te pieniądze na pewno się zwrócą i to może nawet z nawiązką. Taki kupiony dom zazwyczaj wynajmujemy, aby nie stał pusty. Ostatnimi czasy ludzie coraz częściej takie domy kupują np. w Hiszpanii. Decydując się na kupno domu zastanawiamy się czy można go kupić za przysłowiowe grosze? Odpowiedź na to pytanie brzmi oczywiście tak, trzeba tylko trafić na odpowiedni moment.

Duplex za 12 tys. euro w Marbella na Costa del Solalbo, dom na Costa Blanca za 30 tys. euro – na takie okazje można teraz trafić w słonecznej Hiszpanii. Banki licytują nieruchomości bankrutujących Hiszpanów. Przeceny sięgają 70 proc! To może być okazja dla pomysłowych Polaków: wyremontować, jeśli trzeba doprowadzić do stanu używalności i być może za parę lat sprzedać z zyskiem lub wynająć turystom.

domki

Znane jest powiedzenie, że największe interesy robi się w czasach kryzysu. Specjaliści od nieruchomości przekonują, że to najlepszy moment na kupno domu lub mieszkania w Hiszpanii. Te wystawiane na licytację przez banki można kupić średnio o 50 proc. taniej. Apartamentos (czyli polskie kawalerki) można kupić już po 20 tys. euro, a trafiają się jeszcze tańsze do generalnego remontu. Tymczasem niedawno trudno było znaleźć mieszkanie poniżej 100 tys. euro.

Z powyższych informacji jasno wynika, że można kupić dom za przysłowiowe grosze, trzeba tylko trafić na odpowiedni moment. Tym momentem odpowiednim jest oczywiście czas kryzysu w Hiszpanii. Wtedy to biznesmeni stoją na skraju bankructwa i są zmuszeni sprzedać swoje piękne domy za marne grosze.

dom wakacyjnykupno domu

Wcześniejszy post

Następny post