Apartamenty-hiszpania.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Domy na sprzedaż w Costa Blanca

W dobie XXI wieku większość osób jeśli tylko ma pieniądze kupuje np. dom w innym mieście bądź kraju. Postępujemy tak, ponieważ inwestycja w kupno domu to dobre rozwiązanie. W przyszłości te pieniądze na pewno się zwrócą i to może nawet z nawiązką. Taki kupiony dom zazwyczaj wynajmujemy, aby nie stał pusty. Ostatnimi czasy ludzie coraz częściej takie domy kupują np. w Hiszpanii w regionie Costa Blanca. Mając to na uwadze w tym artykule przedstawię kilka domów na sprzedaż w regionie Costa Blanca.

 I. DOM

Dom w zabudowie szeregowej w Torrevieja, na osiedlu z basenem. Nowe budownictwo. Dom oferuje 2 sypialnie, 2 łazienki, salon z otwartą kuchnią oraz taras i balkon. W cenie są meble kuchenne oraz wbudowane szafy. Znajduje się na osiedlu z basenem, kilka metrów od parku przyrody La Mata i Torrevieja . Cena ok. 2014.000 tys.

hiszpania domy

II. DOM

Narożny dom szeregowy w Torrevieja. Znajduje się w części miasta zwanej Aquas Nuevas – w odległości 15 min od plaży i morza. Dom jest częścią zamkniętego osiedla z ładnym, dużym basenem i dużym terenem rekreacyjnym. Na dwóch poziomach oferuje 2 sypialnie, 2 łazienki, oddzielną kuchnię z pomieszczeniem gospodarczym, salon i dolny taras – ogródek oraz taras – solarium. Cena ok 414.000 tys.

III. DOM

Dom w zabudowie szeregowej, na 2 poziomach, w odległości spaceru od plaży! Dom mieści się w Cabo Roig, do plaży można dojść spacerem w kilka minut. Jest częścią zamkniętego, niedużego osiedla z basenem i ogrodem. Na terenie osiedla jest dużo zieleni, co stwarza wspaniałe warunki do relaksu i wypoczynku. Dom składa się na parterze z salonu (z kominkiem), niezależnej kuchni, pomieszczenia gospodarczego i łazienki. Przed domem znajduje się patio i ogródek. Na pierwszym piętrze są dwie sypialnie i główna łazienka. Główna sypialnia posiada słoneczny taras. Dom jest sprzedawany z kompletnym umeblowaniem i wyposażeniem. W cenie jest także miejsce parkingowe na zamkniętym terenie osiedla. Cena ok. 507.000 tys.

IV. DOM

Nowiutki dom położony blisko plaży i miejscowości w niewielkiej odległości od gajów pomarańczowych. Kompletnie ogrodzony teren z miejscem na basen. Nieruchomość ma własną studnię dla wody i działa z generatorem oraz istnieje w niej możliwość zainstalowania baterii słonecznych. Cena ok. 165.000 tys.

V. DOM

Nowy dom o powierzchni 130 m 2 znajduje się na działce o powierzchni 1500 m 2 i tylko w odległości 500 m od plaży. Na dom składają się z 3 sypialnie, 1 łazienka, otwarta kuchnia z jadalnią i salonem z kominkiem. Do domu przynależy niewielki domek gościnny, który aktualnie jest w stanie remontu. Cena ok. 191.000 tys.

Ofert domów w regionie Costa Blanca jest o wiele wiele więcej. Jeżeli jesteśmy zainteresowani kupnem domu sami musimy przejrzeć oferty i wybrać te, które nas najbardziej interesują.

Costa Blancakupno domu

Wcześniejszy post

Następny post